FOTO: Muž na Karlovarsku nezvládl jízdu na čtyřkolce, letěl pro něj záchranářský vrtulník
2x foto zdroj: Policie ČR
Karlovy Vary

Karlovarsko - V sobotu 24. dubna před druhou hodinou ranní došlo v obci Rájec k dopravní nehodě. Jednapadesátiletý řidič čtyřkolového motocyklu ve směru na Kobelec zřejmě nepřizpůsobil rychlost profilu komunikace a svým schopnostem a následně měl dostat smyk.

Poté měl sjet mimo komunikaci, se čtyřkolkou se převrátit a posléze skončit v oplocení. Při dopravní nehodě muž utrpěl zranění, se kterým byl letecky transportován do nemocnice. Dechová zkouška nebyla z důvodu zdravotního stavu řidiče provedena. Pro vyloučení přítomnosti alkoholu policisté nařídili odběr krve v nemocnici. Způsobená celková škoda byla předběžně odhadnuta na téměř 15 tisíc korun.

Dopravní nehoda je nadále v šetření dopravních policistů.

2604ctyrkolka2

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru