Zloděj se v karlovarském paneláku snažil vloupat do kočárkárny. Ještě ten den ho policisté měli
Poškozené dveře. Foto: Policie ČR
Karlovy Vary

Karlovarsko - Dveře kočárkárny a sklepní kóje v panelovém domě v Karlových Varech zaujaly v neděli 2. května v dopoledních hodinách dvaačtyřicetiletého muže z Plzně. Na místo si přinesl nářadí, kterým se měl do těchto místností následně snažit vniknout.

V jeho jednání ho však vyrušily kroky přicházejícího obyvatele domu a z místa následně utekl. Sedmašedesátiletý muž jej však při jeho odchodu spatřil a všiml si také poškozených dveří. Ihned proto vytočil číslo tísňové linky 158 a vše operačnímu důstojníkovi nahlásil. Ten na místo vyslal policejní hlídky, které muže vytěžily, zajistily veškeré stopy a po pachateli začaly pátrat.

Díky získaným poznatkům a popisu se policistům z obvodního oddělení Karlovy Vary – město podařilo ještě tentýž den muže vypátrat, a to na místním autobusovém nádraží. Při prokázání své totožnosti měl muž z kapsy vyhodit část rozlomené vložky zámku a při jeho prohlídce policisté nalezli různé nářadí. Muž byl na místě zadržen a následně eskortován na policejní služebnu, kde mu bylo po provedených procesních úkonech sděleno podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Podezřelému muži v případě prokázání viny hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru