Karlovarsko - Obohatit krádeží se měl začátkem září tohoto roku sedmadvacetiletý muž ze Sokolovska. V Ostrově u vchodu do místní večerky si všiml zde položených přepravek s prázdnými vratnými lahvemi.
Ty měl následně odcizit a z místa odejít. Ještě téhož dne měl jít odcizené přepravky s lahvemi odevzdat do jednoho z místních obchodních domů a získat tak za ně několik stovek korun. Stejně si měl počínat i o pár dní později, tentokrát však už nebyl úspěšný. Měl sice odcizit další přepravky s prázdnými lahvemi a vydat se opět směrem k obchodnímu domu, ale všiml si ho majitel stejné večerky a začal ho pronásledovat. Muž proto přepravky odložil a z místa utekl pryč. Uvedeného jednání se měl navíc dopustit i přesto, že byl již v minulosti za krádež odsouzen.
Policisté z obvodního oddělení Ostrov mu sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže. V případě prokázání viny hrozí podezřelému muži trest odnětí svobody až na tři roky.