Novou sezonu začaly sokolovské volejbalistky dvěma turnaji
Starší žákyně. Foto zdroj: město Sokolov
Karlovy Vary

Sokolov - Počátkem září začala nová volejbalová sezóna, kterou starší žákyně VSK Sokolov zahájily Velkou cenou Plzně. Ta se konala 3. - 4. 9. v Plzni. Následně pokračovala o víkendu 24. – 25. 9., kdy na sokolovské Jiskře proběhl rozřaďovací turnaj územních oblastí východ a západ Českého poháru mládeže.

Turnaje se v našem kraji zúčastnilo osm družstev – VSK Baník Sokolov, BVC Chodov, VK Karlovy Vary, VK Rokycany, S V B C (Dobřichovice), VK Slavia Plzeň, PVK Olymp Praha, TJ ABC Braník.
Konkurence v turnaji byla vysoká, kdy holky z VSK Baník Sokolov pod vedením zkušené trenérky M. Zahrádkové bojovaly v každém setu. Nakonec si však v tomto turnaji starší žákyně ve složení Brachtlová E., Červená V., Dufková N., Dvořáková A., Kirchnerová A., Loskotová L., Valníčková V., Vávrová N., Vernerová D. a Židovová M. vybojovaly 6. místo. I přes toto umístění patří holkám velké poděkování za bojovnost a snahu.

  • VSK Baník Sokolov – VK Karlovy Vary 0:2 (-18,-15)
  • VSK Baník Sokolov – TJ ABC Braník 2:0 (19,18)
  • VK Rokycany – VSK Baník Sokolov 2:1 (-22,15,4)
  • SVBC – VSK Baník Sokolov 2:1 (-25,16,3)
  • VSK Baník Sokolov – Olymp Praha 0:2 (-14,-21)
  • BVC Chodov – VSK Baník Sokolov 2:0 (-16, -22)
  • VSK Baník Sokolov – VK Slavia Plzeň 2:0 (17,20)

(LR)

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru