Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině v Karlových Varech bude kvůli volbám uzavřeno
Foto: HZS Karlovarského kraje
Karlovy Vary

Karlovy Vary - V pátek 13. ledna 2023 bude uzavřený provoz Krajského asistenčního centra pomoci Ukrajině v Karlových Varech. Důvodem je termín prvního kola volby prezidenta ČR. Veškeré agendy si žadatelé budou moct vyřídit v dalších dnech, mimo volební termín je provoz KACPU bez omezení.


V případě druhého kola volby prezidenta bude v pátek 27. ledna 2023 provoz KACPU opět uzavřený. Stejně tak platí, že v následujích dnech po volbě bude provoz opět spuštěný bez jakéhokoliv omezení.


Řežim dočasného nouzového přístřeší pro uprchlíky je v KACPU nadále zachován v nepřetržitém řežimu i ve volebních termínech.


Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině je zřízené v budově bývalé základní školy na ulici Nábřeží Jana Palacha 932/20, Karlovy Vary. Provozní doba pro registraci uprchlíků je zachována ve dnech pondělí – středa – pátek (kromě státních svátků) od 8.00 do 15.00 hodin.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru