Policisté hledají svědky dopravní nehody. Neprojížděli jste náhodou začátkem června kolem?
Foto: PČR
Karlovy Vary

Karlovy Vary – Policisté z karlovarského dopravního inspektorátu pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo v sobotu 3. června letošního roku krátce po půl jedenácté hodině dopolední v Karlových Varech na křižovatce ulic Starorolská a Chebská.

„Na světelné křižovatce došlo ke střetu osobního automobilu značky Hyundai jedoucí ulicí Chebská ve směru od Tesca ke Kauflandu s osobním vozidlem značky Renault, které jelo z ulice Starorolská, kdy podjíždělo viadukt a odbočovalo vlevo směrem do ulice Chebská," popsal událost policejní mluvčí Jan Bílek. Při dopravní nehodě nedošlo k žádnému zranění.

Po dopravní nehodě se řidiči podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem.

Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158 či přímo policistům z dopravního inspektorátu na telefonní číslo 974 366 408.

Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru