VIDEO: Kriminalisté zveřejnili podrobnosti ke včerejší vraždě. Podezřelý se zastřelil
Havarované vozidlo. Foto: Policie ČR
Karlovy Vary

Karlovarsko - V pondělí 25. září letošního roku krátce po 13:30 hodin bylo na tísňovou linku 158 oznámeno, že z jednoho z bytů v Dalovicích na Karlovarsku je slyšet hluk a střelba. Na místo okamžitě vyrazilo několik policejních hlídek a povolána byla také zásahová jednotka z Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy, kterou by na místo dopravil vrtulník Armády České republiky.

"Po příjezdu na místo policisté v bytové jednotce nalezli dvaačtyřicetiletou ženu bez známek života. Následně bylo zjištěno, že k bytu dvaačtyřicetileté ženy měl přijít její bývalý dvaapadesátiletý partner s úmyslem jí usmrtit. Po vstupu do bytové jednotky měl muž ženě způsobit vážná střelná poranění na různých částech těla, kterým žena bohužel na místě podlehla. Následně měl muž, aniž by se zajímal o zdravotní stav dvaačtyřicetileté ženy, z místa okamžitě utéct," uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Poté dvaapadesátiletý muž, po kterém již dle popisu pátraly desítky policistů, z místa odjel osobním vozidlem značky Škoda. "O několik málo minut později na dálnici D6, konkrétně ve směru z Karlových Varů na Sokolov, muž s automobilem havaroval. Po příjezdu policisté nalezli u havarovaného vozidla dvaapadesátiletého muže se střelným poraněním v oblasti hlavy a bez známek života. V místě dopravní nehody byla policisty zajištěna střelná zbraň," popsal mluvčí.

Video z místa činu je ZDE.

Kriminalisté se případem v současné době stále usilovně zabývají.

"Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. V případě, že bude vyšetřováním prokázáno, že dvaačtyřicetiletou ženu opravdu usmrtil dvaapadesátiletý muž, tak bude případ odložen z důvodu nepřípustnosti trestního stíhání, neboť pachatel zemřel," dodal na závěr Kopřiva.

Veřejnosti nehrozí žádné nebezpečí.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru