Policisté pátrají po totožnosti této ženy. Foto: PČR
Karlovy Vary

Sokolov – Ve čtvrtek 12. října kolem 11. hodiny dopolední měla v prodejně textilního zboží v Sokolově najít žena dosud neznámé totožnosti černou pánskou peněženku, ve které měl dvaadvacetiletý muž finanční hotovost, osobní doklady i platební kartu. Žena si měla peněženku ponechat pro svou potřebu, tedy si přisvojit cizí věc nikoli nepatrné hodnoty.

Žena je staršího věku, má tmavé kratší vlasy a na sobě měla šedo-zelenou bundu a tmavé kalhoty. „Tímto svým jednáním měla dvaadvacetiletému muži způsobit škodu přibližně 11 tisíc korun," uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva. V uvedenou dobu byl v prodejně textilního zboží také muž dosud neznámé totožnosti, který měl ženě pomáhat ukládat zakoupené zboží do tašky.

Policisté z obvodního oddělení Sokolov – město ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů zatajení věci a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. „V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost, zda někdo nepozná ženu či muže na fotografii z prodejny textilního zboží. V případě, že muže či ženu poznáte, předejte policistům informace prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158," dodal mluvčí.

Na bezplatnou tísňovou linku 158 se mohou obracet také osoby, které uvedené jednání ženy v prodejně textilního zboží viděly. Jakékoliv další informace k této události, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru