Nepoznáváte ženu na fotografii, případně vůz, který nehodu způsobil? Foto: PČR
Karlovy Vary

Nejdek – Karlovarští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo ve středu 25. října letošního roku krátce po dvanácté hodině na parkovišti v ulici Rooseveltova v Nejdku. 

Dosud nezjištěný řidič osobního automobilu značky Toyota RAV4 stříbrné barvy nezjištěné registrační značky měl při couvání z parkovacího místa narazit do zaparkovaného vozidla značky Audi. Po celou dobu vyjíždění z parkovacího místa stála vedle vozidla také spolujezdkyně z vozidla značky Toyota, která po nárazu nasedla do vozidla. Řidič poté z místa dopravní nehody ujel, aniž by splnil zákonem dané povinnosti řidiče. 

„Policisté z dopravního inspektorátu v Karlových Varech žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří poznají vozidlo či osoby na fotografii, nebo svědky, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli nebo nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali policistům na telefonní linku 974 366 408 nebo případně na linku 158," uvedl policejní mluvčí Jan Bílek.

Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru