Ilustrační foto
Karlovy Vary

Karlovarský kraj - Poblíž Hazlova na Chebsku došlo v pátek krátce po 13. hodině k dopravní nehodě, při které bohužel řidič osobního automobilu a jeho dva spolujezdci utrpěli zranění neslučitelná se životem. Informovala o tom Policie ČR na sociálních sítích.

"Svým zraněním na místě podlehl dvaadvacetiletý řidič i jeho dva spolujezdci, kterým bylo 25 a 29 let. Silnice je po nehodě již zcela průjezdná. Řidiči, buďte na svých cestách opatrní," žádají policisté.

Policisté také žádají případné svědky této tragické dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem projížděli, a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158.

 

 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru