Hledaní muži. Foto: Policie ČR
Karlovy Vary

Karlovarský kraj - Policisté hledají dva muže z Karlovarského kraje, na které je vydán soudem příkaz k zatčení.

Sokolovští kriminalisté pátrají po hledaném 28letém muži, který je přibližně 175 cm vysoké postavy, má krátké hnědé vlasy a modré oči. 

Další informace k hledané osobě naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena).

"Na jmenovaného byl vydán okresním státním zastupitelstvím v Karlových Varech souhlas se zadržením osoby ve věci podvodu a úvěrového podvodu. Dále bylo na hledaného vydáno Okresním soudem v Karlových Varech pátrání po pobytu ve věci úvěrového podvodu," uvedl policejní mluvčí Jan Bílek.

Chebští kriminalisté pátrají po hledaném 32letém muži, který je přibližně 190 cm vysoké střední postavy, má krátké hnědé vlasy a modré oči. 

Další informace k hledané osobě naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena).

"Na jmenovaného vydal Okresní soud v Chebu příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody pro přečin krádeže, porušování domovní svobody a poškození cizí věci. Dále na hledaného muže vydal Okresní soud v Chebu příkaz k zatčení ve věci těžké ublížení na zdraví z nedbalosti," upřesnil mluvčí.

V případě jakýchkoliv informací k hledaným osobám volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru