Foto: Policie ČR
Karlovy Vary

Sokolovsko - Sokolovští kriminalisté pátrají po pohřešované 25leté ženě ze Sokolovska, která je přibližně 160 centimetrů vysoké postavy, má dlouhé černé vlasy a tmavé oči. 

Další informace k pohřešované osobě naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla osoba nalezena).

"Pohřešování ženy oznámil její otec, který uvedl, že jeho dcera měla odejít z bydliště v pátek 12. dubna letošního roku, přičemž měla uvést, že jde k lékaři. O den později měla svému otci omluvit, že z domu odešla. Pohřešovaná žena u sebe má mobilní telefon, který je ale nedostupný. Neužívá žádné léky a neměla by být v ohrožení života. Při odchodu na sobě měla mít černé legíny, růžové triko, červená mikinu s kapucí, černé sportovní botasky a šedou kabelku," uvedl policejní mluvčí Jan Bílek.

V případě jakýchkoliv informací k této pohřešované osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru