Karlovarsko – V pondělí 8. července krátce po osmé hodině ranní došlo na pozemní komunikaci číslo I/20 k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. K té mělo dojít tak, že čtyřiatřicetiletý řidič osobního vozidla značky Škoda jedoucí ve směru z Horního Slavkova směrem do Karlových Varů se zřejmě plně nevěnoval řízení a nedal přednost osobního automobilu značky Škoda modré barvy jedoucí po hlavní pozemní komunikaci, které řídila pětačtyřicetiletá řidička. Následně došlo ke střetu obou vozidel. 

Při dopravní nehodě utrpěli řidiči obou vozidel zranění, se kterými byli převezeni Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. „Zranění také utrpěli čtyři spolujezdci z vozidla Škoda modré barvy, kteří byli taktéž převezeni Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice," dodal policejní mluvčí Jan Bílek. 

Policisté u řidičů provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla u obou s negativním výsledkem. 

Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 250 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou nadále v šetření policistů. 

Foto: Policie ČR

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru