Foto: Karlovarský kraj
Karlovy Vary

Karlovy Vary - V letošní sezóně nabízí Letiště Karlovy Vary dovolenkové lety do dvou destinací, konkrétně do turecké Antalye a bulharského Burgasu. O dovolené s odletem z Karlových Varů je obrovský zájem, lety jsou zpravidla zcela obsazené. Pro příští rok počítá Karlovarský kraj s rozšířením nabídky letů i do dalších dovolenkových destinací.

„Nás samozřejmě velmi těší velký zájem o lety z Karlových Varů, protože to potvrzuje, že lidé oceňují blízkost samotného letiště a možnost parkování zdarma, což zvyšuje komfort jejich cestování. Pro nás to představuje silnou motivaci dál rozvíjet nabídku letiště. Už nyní se snažíme společně s letištěm jednat o dalších destinacích, které by mohly cestovní kanceláře nabízet v příští sezóně. Tato jednání vypadají velmi slibně a já osobně bych byl velmi rád, kdyby se nám podařilo rozšířit nabídku o další dvě destinace. Samozřejmě stále jsme limitováni délkou a šířkou ranveje, ale i v této věci se nám daří posouvat se dál. Máme již vyřešena vlastnictví pozemků a nyní podnikáme další nezbytné kroky. Pro maximální zvýšení pohodlí cestujících chystáme také rozšíření parkovacích ploch u letiště,“ uvedl náměstek hejtmanky pro oblast dopravy Martin Hurajčík.

V letošním roce jsou z Karlových Varů operovány dvakrát týdně linky do turecké Antalye, jednou týdne do bulharského Burgasu a uzbeckého Taškentu. 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru