Foto: HZS Karlovarského kraje
Karlovy Vary

Karlovarský kraj - Ve středu odpoledne zasahovali hasiči nedaleko Třebouňského vrchu na Toužimsku. Paraglidista zde uvízl na smrku ve výšce přibližně 15 až 17 metrů.

Lezecké skupiny z Karlových Varů a Mariánských Lázní jej pomocí lezecké techniky bezpečně dostaly na zem. Událost se obešla bez zranění. Hasiči následně sundali také padák a předali jej majiteli.

K zásahu bylo postupně vysláno celkem sedm jednotek. Na místě hasiči spolupracovali se ZZS a Policií ČR.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru