Foto zdroj: FCB Vězeňská služba ČR
Zajímavosti

Loket - Ředitel kynšperské věznice oslovil ředitelku hradu Loket s nabídkou spolupráce v oblasti extramurálních aktivit a využití odsouzených při údržbě a opravách hradu. Při společném jednání dojednali možnosti a rozsah této spolupráce.

První odsouzení pomáhali minulý týden s přemisťováním stánku na nádvoří hradu, prováděli demontáž stávajícího zateplení v objektu křídla při věži a uklízeli půdní prostory.

Ředitelka hradu Loket ocenila poskytnutou pomoc a vyzdvihla nasazení i zručnost odsouzených. Už brzy se do další etapy prací zapojí nová skupina odsouzených.

Hrad Loket stojí na skalním ostrohu nad řekou Ohře v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Je chráněn jako kulturní památka .

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru