Pátek 30. září 2022
Svátek má Jeroným

Cheb - 20. ročník krajského festivalu uměleckých projektů s mezinárodní účasti, Chebské dvorky, který se odehrává v historickém jádru města Cheb, se staly centrem setkání umělců a příznivců výtvarného umění a největší galerie pod širým nebem.

Na zdech, plotech, zábradlích, ve vzduchu i na zemi se ocitly fotografie, malby, grafické práce, kresby, prostorové instalace, plastiky i sochy. Představují se výtvarné a fotografické projekty mladých tvůrců, studentů a uměleckých seskupení, obrazy a fotografie profesionálů i nadaných amatérů. Návštěvníci dvorků se mohou ale těšit také na divadelní představení, filmové projekce, koncerty, prezentace nezávislých designerů a módních návrhářů.

Organizátoři akce nezapomněli ani na malé příznivce výtvarného umění, ti se mohou zúčastnit tvůrčích dílen, kde si vyzkoušíte svůj um či zručnost.

Chebské dvorky je možné navštívit dnes do 18:30 hodin, v sobotu 11. 6. 2022 pak od 10 do 18 hodin. Program a mapu rozmístění dvorků naleznete na webových stránkách akce.

Aktuálně

Zajímavosti

Tipy na výlet

Komentáře

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz