Čtvrtek 26. květen 2022
Svátek má Filip

Zprávy

Dnes

Chebsko - Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání jednatřicetiletého muže z Chebu, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

Dnes

Jáchymov - V sobotu 28. května bude v lázeňském parku v Jáchymově slavnostně zahájena již 116. lázeňská sezóna. Akce začíná od 10 hodin.

Dnes

Chebsko - Policisté z obvodního oddělení Mariánské Lázně sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky místnímu jednačtyřicetiletému muži.

Dnes

Karlovy Vary - Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání osmatřicetiletého muže z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání přečinu přechování omamné a psychotropní látky a jedu.

Dnes

Karlovarský kraj - V první polovině května se v Karlovarském kraji konal další ročník přeboru ve výkonu služební kynologie O pohár ředitele Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje pro rok 2022. Jak již název napovídá, ta...

Dnes

Chebsko - Na silnici I/6 u odbočky na Pomezí nad Ohří se ve středu v ranních hodinách srazilo osobní auto s nákladním. Kamion se po střetu převrátil na bok a zůstal ležet mimo vozovku pod mírným svahem.

Karlovy Vary - V úterý dopoledne dohlíželi karlovarští strážníci na poklidný průběh při otevření nově osazené Goethovy lávky u Císařských lázní.

Karlovarsko - V pondělí 23. května došlo kolem 19:30 hodin ve Stráži nad Ohří na Karlovarsku k dopravní nehodě.

Praha - Změny související s výplatou humanitární dávky schválila vláda v rámci úpravy zákona „lex Ukrajina“. Vyplácení dávky pro ukrajinské občany, kteří k nám uprchli před ruskou agresí, bude o něco přísnější. Na tento typ pomoci...

Cheb - V neděli 22. května letošního roku došlo krátce před 18. hodinou v Chebu k dopravní nehodě.

Aktuálně

Lidé

Zajímavosti

Tipy na výlet

Komentáře

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz