Pátek 5. červen 2020
Svátek má Dobroslav

Chebsko - Policisté z obvodního oddělení Cheb – město sdělili podezření ze spáchání přečinů Výtržnictví a Poškození cizí věci 29letému místnímu muži.

Ten měl na začátku srpna v Chebu v ulicích Karlova a Hálkova údery klackem poškodit tři zaparkovaná osobní vozidla. U jednoho z vozidel měl urazit zpětné zrcátko a u dalších způsobit promáčkliny ve dveřích nebo na střeše.

2009vozidlo3

Na místo byla přivolána policejní hlídka, které měl podezřelý uvést, že měl vztek a potřeboval si ho vybít. Následně byl zajištěn a převezen na policejní služebnu k provedení dalších úkonů. Svým jednáním měl způsobit celkovou škodu ve výši přesahující 24 000 korun.

Výtržnictví se měl dopustit opětovně, neboť byl za tento trestný čin již v minulosti odsouzen a potrestán Okresním soudem v Chebu. Teď mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Aktuálně

Lidé

Zajímavosti

Tipy na výlet

Komentáře

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací