Pondělí 18. říjen 2021
Svátek má Lukáš

Litvínov - V neustálém obležení obdivovatelů je monopost Formule 1, který bude do čtvrtka vystavený u čerpací stanice vedle hlavní silnice spojující Most s Litvínovem. A při jeho prohlídce můžete obdržet i zajímavý bonus v podobě bezplatného občerstvení. Řekneme vám, co pro to musíte udělat.

Síť čerpacích stanic Benzina ORLEN připravila pro své zákazníky a milovníky motoristického sportu jedinečnou příležitost. V srpnu odstartovalo dvouměsíční výstavní turné, během kterého se v osmi městech České republiky představí závodní monopost týmu Formule 1 Alfa Romeo Racing ORLEN. Ten se minulý týden přesunul z Prahy do Litvínova, kde bude až do 9. září vystaven na čerpací stanici Benzina ORLEN u areálu Chempark.

Na průhledném kontejneru najdete informace o závodním voze, ale i QR kód, který vám po načtení do Benzina aplikace připíše tři tisíce bodů na vaše konto. Za tři tisíce bodů, v aplikaci nazývaných koníky, můžete aktuálně u pokladny získat například hot dog zdarma, jeden horký nápoj zdarma nebo body vyměnit za slevu na další výrobky, které aplikace nabízí v sekci odměny.

QR kód stačí v aplikaci načíst stejným způsobem jako při placení u stojanu.

Aktuálně

Lidé

Zajímavosti

Tipy na výlet

Komentáře

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací