Řidička nehody v Sokolově měla pozitivní test na alkohol. Foto: Policie ČR
Karlovy Vary

Sokolovsko – Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích tří dopravních nehod, ke kterým došlo v průběhu druhé poloviny května a na začátku června.

Dopravní nehoda v Chodově

V pondělí 20. května letošního roku krátce po třinácté hodině došlo v ulici Revoluční v Chodově k dopravní nehodě osobního automobilu a chodkyně. K té mělo dojít tak, že řidička osobního vozidla značky Hyundai jedoucí ulicí Revoluční směrem k ulici Smetanova měla vyjet vpravo mimo komunikaci na chodník, kde mělo dojít ke střetu s chodkyní. Osobní automobil následně přejel na trávník, kde narazil do sloupku dopravního značení. 
 
Po dopravní nehodě policisté u řidičky osobního vozidla provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. 

Při nehodě v Chodově řidička najela na chodník, kde srazila chodkyni. Foto: Policie ČR

Dopravní nehoda v Sokolově

K další dopravní nehodě došlo  sobotu 25. května letošního roku krátce po devatenácté hodině v ulici Lidické nábřeží v Sokolově. K dopravní nehodě mělo dojít tak, že řidička osobního vozidla značky Honda jedoucí ve směru od ulice náměstí Jana Žižky, při parkování vjela na klesající schodiště, o které se zastavila. Z místa následně odešla, aniž by splnila zákonem dané povinnosti řidiče. Policisté následně ženu vypátrali a provedli u ní orientační dechovou zkoušku, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,39 promile alkoholu. 

Dopravní nehoda ve Svatavě 

V úterý 4. června letošního roku krátce před devatenáctou hodinou došlo v ulici Pobřežní ve Svatavě k dopravní nehodě osobního vozidla a cyklisty. K té mělo dojít tak, že cyklista jedoucí z ulice Sportovní vjel na pozemní komunikaci, kdy zřejmě nedal přednost dosud nezjištěnému vozidlu, přičemž došlo ke střetu vozidla s cyklistou. „Po dopravní nehodě si cyklista ani nezjištěný řidič osobního vozidla nesplnili zákonem dané povinnosti účastníků dopravní nehody a z místa odjeli," podotkl policejní mluvčí Jan Bílek. 

Při dopravní nehodě utrpěl cyklista zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. 

Při nehodě ve Svatavě utrpěl zranění cyklista. Foto: Policie ČR

„Policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na linku 158," uvedl policejní mluvčí Jan Bílek.
 
Informace k těmto dopravním nehodám, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru