Neděle 23. únor 2020
Svátek má Svatopluk

Karlovy Vary - Začátkem července tohoto roku v Karlových Varech v brzkých ranních hodinách hlídka policie obvodního oddělení Karlovy Vary v rámci zajišťování veřejného pořádku prováděla kontrolu 21letého muže z Karlových Varů. V době kontroly měl mít muž přes rameno tašku, ze které byl cítit silný zápach drogy marihuany.

Muž se hlídce přiznal, že má u sebe drogy. Policistům měl vydat několik igelitových sáčků s rostlinnou látkou o celkové hmotnosti přes 27 gramů. Policisté ho zadrželi a eskortovali na místní policejní služebnu. Po provedených procesních úkonech byl muž propuštěn na svobodu.

Zajištěný materiál byl odeslán ke znaleckému zkoumání. Z odborných výsledků bylo prokázáno, že se jedná o látku s obsahem D-9-tetrahydrokanabinolu, neboli o marihuanu.

Mladý muž si nyní převzal od policistů usnesení o zahájení trestního stíhání. Je obviněn ze spáchání přečinu Přechovávání omamné a psychotropní látky. V případě prokázání viny může soud podezřelému uložit až roční trest odnětí svobody.

Aktuálně

Lidé

Zajímavosti

Tipy na výlet

Komentáře

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací