Pondělí 18. říjen 2021
Svátek má Lukáš

Chebsko - Policisté z obvodního oddělení Aš sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže místnímu dvaatřicetiletému muži.

Ten měl pracovat jako skladník v jedné společnosti na Chebsku. A právě toho měl nakonec využít. Na přelomu srpna a září měl ze skladu odcizit dvě krabice s adventními kalendáři s čaji, které společnost vyrábí a poté dodává do zahraničí. Odcizené krabice měl poté předat nic netušící devětadvacetileté ženě, která je nakonec prodala majiteli prodejny se smíšeným zbožím. Finanční prostředky, které za adventní kalendáře žena dostala, měla předat dvaatřicetiletému muži.

To ale nebylo vše. Pomalu, ale jistě se blíží vánoční období, tak se měl muž po pár dnech rozhodnout odcizit další tři krabice s těmito adventními kalendáři. Ty měl následně odvézt osobním automobilem opět do prodejny se smíšeným zbožím a tam je prodat obsluze. Peníze si měl poté ponechat pro svou potřebu.

Odcizením padesáti kusů adventních kalendářů měl společnosti způsobit celkovou škodu přibližně 20 tisíc korun.

Adventních kalendářů, které měl muž odcizit, si ovšem následně v prodejně smíšeného zboží všimla jedna ze zaměstnankyň společnosti. A ta to okamžitě vše oznámila na policii.

Dvaatřicetiletému muži nyní v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aktuálně

Lidé

Zajímavosti

Tipy na výlet

Komentáře

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací