Pátek 5. červen 2020
Svátek má Dobroslav

Karlovarsko - Ani vyhlášený nouzový stav a zvýšená trestní sazba neodradili dvacetiletého zloděje z Karlových Varů. Ten měl v sobotu 4. dubna letošního roku přijít do obchodního domu v Ostrově.

Tam měl nejdříve procházet mezi regály a poté z nich vzít láhev alkoholu, pečivo, mikinu a ponožky. Se všemi věcmi si to poté namířil k turniketu, který obešel a bez zaplacení se pokoušel z prodejny utéct. U vchodových dveří byl zastaven ostrahou prodejny, která ho následně předala přivolaným policistům. Ti s mužem provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,43 promile.

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání a dvacetiletého muže obvinili ze spáchání zločinu krádeže.

Nyní mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody na dvě léta až osm let, neboť se takového činu dopustil za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelné pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek.

Aktuálně

Lidé

Zajímavosti

Tipy na výlet

Komentáře

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací